מערכות אש

מערכות אש

אש הנה דבר מסוכן שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך הן לרכוש והן לגוף. אנו עדים לאינספור מקרים בהם אש גרמה לנזקים בלתי הפיכים. אם רק נהיה ערוכים לכך כמו שצריך ונעלה את רמת המודעות לחשיבות שבקיום מערכות אש, נוכל למזער ואף למנוע את הנזקים שגורמת התפרצות של אש. ברגע שבניין או מבנה מצוידים במערכות אש משוכללות, ניתן להפחית משמעותית את הנזק במצב שבו פורצת שריפה. חברת מוקד יגל מיומנת ומספקת את הציוד המתאים וכבר התנסתה בהתקנת מערכות אש ברחבי הארץ בשלל מבנים.

יש חשיבות גבוהה למערכת אש שמותקנת ומצויידת על פי כל כללי הבטיחות. חברת מוקד יגל מספקת ללקוחותיה השונים מוקד מבצעי איכותי המאושר על ידי מכון התקנים ומאויש בכוח אדם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. התנסנו בהתקנה של קשת רחבה של מערכות אש הפזורות ברחבי הארץ וההתקנה מתבצעת על ידי צוות מקצועי ומיומן עם דגש על המוצרים האיכותיים ביותר ובכפוף לכל החוקים והאישורים הקיימים.

 

מערכות גילוי אש

אנו מתקינים מערכת גילוי אש ועשן המותקנות במגוון של בניינים בהתאם לצורך. במקרה של שריפה, המערכת מתריעה על כך, שכן היא מצוידת בגלאים משוכללים המותקנים במבנה עצמו. אנו מתקינים את מערכות גילוי האש בהתאם למבנה ולצרכים הקיימים במקום. יש חשיבות גבוהה להתקנת מערכות אש שכן אלו מפחיתות את הסיכון לפגיעה בגוף וברכוש.

המערכות עצמן מצוידות בכמה סוגים של גלאים המספקים אמצעי התרעה שונים כמו לדוגמה גלאים צופרים המשמיעים אזעקה בעת היווצרות של עשן או אש, גלאים ויזואליים המספקים נוריות המסמנות בדיוק איפה השרפה נמצאת וגלאים שגורמים לחיוג לרשות הכיבוי המקומיות.

 

לסיכום, כדאי מאוד לצייד את הבניין בו אתם גרים במערכת אש ואפילו היום מתקינים מערכות אש בדירות, בכדי לקבל התרעה בזמן. אנו מקפידים לעמוד בסטנדרטים של ענף האש הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה תקנים וחוקים הקיים. מהירות התגובה שלנו גבוהה ואנו ערוכים ומוכנים לכל סיטואציה בתחום זה. אנו מספקים מערך שירות לקוחות אדיב, מקצועי ושירותי הפועל 24 שעות ביממה בכל ימות השנהעל פי חוק ותקנות כיבוי אש, כל מערכות כיבוי אש מחויבת בביצוע בדיקות תקינות תקופתיות.
שירות ותחזוקה
מוקד יגל אש 24 שעות ביממה
ענף האש דורש עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום מהירות התגובה והשירות. חברת מוקד יגל ביטחון אש פועלת תוך מצוינות ללא פשרות בתחום השירות ומעמידה לרשות לקוחותיה מערך טכנאי שירות בפריסה ארצית ובכוננות מיידית.
החברה מפעילה מוקד חירום ארצי עם מענה אנושי הפועל 24 שעות ביממה,
7 ימים בשבוע, 365 יום בשנה.

כמו כן, מעמידה החברה לרשות לקוחותיה שירות נוח וידידותי הנותן מענה להפקת אישורים ודו"חות ולהזמנת ביקורות וטיפולים.
מתחזקים את בטיחות האש שלך!
חברת מוקד יגל אש מערכות מתחזקת באופן קבוע את אלפי המערכות לגילוי וכיבוי אש שהותקנו על ידה.
המחלקה נותנת שירותי תחזוקה בתחומים הבאים:
מערכות מתזים על-פי ת"י 1928
מערכות לגילוי אש ועשן על-פי ת"י 1220 חלק 11
מטפים וציוד ידני על-פי ת"י 129
מערכות שחרור עשן על-פי ת"י 1001
מערכות כיבוי במנדפים על-פי ת"י 
הזמן אחזקת מערכות עכשיו!
1700500504