צ'קאלאקה

מוקד וידאו אנליטיקה לאבטחת העסק והבית

בשנים האחרונות ישנה עלייה חדה במקרי הפריצה, והיום כולם מבינים שלא מספיק לשים דלת בטיחותית כדי להגן באמת על הבית או העסק שלכם. אחד הפתרונות הרווחים שנועדו לפתור את הבעיה הזו הוא שירות של מוקד אבטחה. מוקד אבטחה הוא גוף שאחראי על אבטחת הבית\עסק שלכם בצורה מתקדמת יותר. כאן תכירו פיתוח טכנולוגי שמאפשר לכם לישון בשקט.

אבטחת בתים

אין אחד מאתנו שלא מעוניין לשמור על רמת אבטחה גבוהה של הבית/העסק שלו. יחד עם זאת, השמירה על האבטחה יכולה להיות פעילות יקרה, ובמקרים רבים לא מספיק מועילה. הצבה של שומר היא ברוב המקרים פתרון יקר מידי ולכן לא ריאלי, ובדיוק כדי לפתור את הבעיה הזו נוצרו מוקדי האבטחה השונים.

מוקד אבטחה

מוקד אבטחה הוא גוף שמעניק לכם שירותי אבטחה באמצעות כלים טכנולוגיים שונים. הכלים השנים שבהם המוקד עושה שימוש נועדו לוודא שהבית/העסק שלכם מאובטחים בצורה ניאותה ואתם יכולים להיות רגועים. היתרון הגדול של המוקד הוא שאתם מקבלים שירותי אבטחה זולים הרבה יותר מאלו שהייתם צריכים לשלם עליהם אם הייתם עובדים באופן עצמאי.

אנחנו, מוקד יגל ביטחון בע"מ נעשה הכל כדי שהאבטחה שלכם תהיה ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא. במוקד יגל נעשה שימוש במיטב הכלים הטכנולוגיים שבעזרתם אפשר לשפר באופן משמעותי את רמת האבטחה. כאן נכיר לכם את הכלים החדשניים שלנו, ומדוע הוא יכול להיות פתרון נהדר עבורכם.

מצלמות אבטחה

אחד הפתרונות הראשונים שבהם נעשה שימוש בטכנולוגיה עבור אבטחה הוא כמובן מצלמות. המצלמות היו מוצבות באזור המאובטח והצופה בהן היה יכול לדעת על התרחשותו של אירוע בעייתי. החיסרון של מצלמות הוא הצורך באדם שישגיח עליהן כל הזמן כדי לתת את ההתרעה במקרה הצורך.

ההתפתחות הטכנולוגית של השנים האחרונות בעיקר בתחומי הבינה המלאכותית ולמידת המכונה מאפשרת התגברות על הבעיה הזו תוך ייעול משמעותי של מערכות המצלמות השונות. המצב הזה מאפשר לכם לאבטח את הבית שלכם בצורה יעילה הרבה יותר מאי פעם, באמצעות מוקד אנליטיקה. אם אתם לא יודעים על מה מדובר, אנחנו עכשיו נסביר לכם.

מוקד וידאו אנליטיקה

מוקד וידאו אנליטיקה הוא מוקד שבו נעשה שימוש במצלמות אנליטיקה ומערכות התרעה מתקדמות. המצלמות בנויות כך שללא צרוך בצופה קבוע עליהן הן מזהות תרחישים בעייתיים כפי שהוגדר להן מראש ויודעות להתריע על כך במקרה הצורך. המצלמות מותקנות באזור השטח המאובטח ונותנות כיסוי מלא למקרים הנדרשים.

לשימוש בשיטה הזו יש יתרון גדול בכך שהיא חוסכת את הצורך בכוח האדם ומאפשר כיסוי איכותי יותר של שטחים נרחבים יותר. בנוסף, המצלמות בנויות כך שהן לא מתריעות במקרים שבהם אין צורך להודיע וכך חוסכות באופן משמעותי את מקרים ההתרעות השווא שהיו רווחות בשיטות הקודמות.

ההתרעות השונות

בניגוד למצלמות הישנות שהיו יכולות רק לשדר תמונה, המצלמות החדשות רגישות למגוון תרחישים מה שמעניק רמת ביטחון גבוהה הרבה יותר. המצלמות יכולות להתריע במקרים של שריפות, פריצות שונות ובנוסף הן נותנות התרעה במקרה של חבלה במצלמה. כך נמנעים מקרים רבים שבהם הפורצים היו מבצעים חבלה במצלמות ויכולים לפעול ככל העולה על רוחם.

הרווחים שלכם משימוש במוקד וידאו אנליטיקה

אם אתם בעלי עסק, מחזיקים בשטחים גדולים שדורשים שמירה או רוצים להיות בטוחים שהבית שלכם יהיה כמה שיותר בטוח, שימוש במצלמות אנליטיקה זוהי הדרך הטובה ביותר לעשות את זה. המצלמות יספקו לכם הגנה בפני תרחישים שונים, ובכולם תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים הגנה מלאה.

בנוסף, המחיר שאותו תשלמו ביחס לתמורה שאותה אתם מקבלים ממוקד השמירה בהחלט הופך את ההשקעה הזו להיות כדאית עבורכם. הטכנולוגיה קיימת, ואתם רק צריכים לבחור לעשות בה שימוש לצרכים שלכם.

מוקד יגל ביטחון בע"מ

מוקד יגל הוא מוקד ותיק המעניק שירותי אבטחה למגוון לקוחות. אנשי הצוות של המוקד מנוסים במגוון תרחישים וכולם בוגרי שירות צבאי משמעותי, ומוכשרים לנתינת מענה באירועים תחת הלחץ. המוקד שם דגש על שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שנועדו להעניק לכם את ההגנה הטובה ביותר, מוזמנים למלא פרטים בתחתית העמוד לשיחת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת במיוחד בשבילכם.

לסיכום

שימוש במוקד וידאו אנליטיקה עבור אבטחת בית/עסק זוהי הדרך הטובה ביותר לשמירה עליו. הטכנולוגיה הזו יעילה, בטיחותית ומוגנת בפני תקלות שונות. מצלמות אנליטיקה זוהי הדרך הנכונה לאבטח את הבית.

לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר השאירו פרטים

ביאליק 34, בית שמש

מיקוד 99000

טלפון: 1-700-500-504

פקס: 02-9992125

info@mokeg-yagel.co.il

בין לקוחותינו: