צ'קאלאקה

מוקד וסיור

מוקד בקרה מבצעי

מוקד יגל ביטחון מפעיל מוקד מבצעי, המאויש 24 שעות ביממה ופועל 365 ימים בשנה. המוקד מצויד בציוד טכנולוגי מתקדם אשר באמצעותו מפקחים על אתרי השמירה השונים ואליו מנוקזים כל הקריאות בזמן אמת. המוקד מאושר על ידי משטרת ישראל כמוקד בקרה אלקטרוני רמה א' ופועל על פי תקן האיכות בינלאומי המחמיר ת"י ISO 9001:2008.
עובדי המוקד, יוצאי יחידות צבאיות עוברים הכשרה מקצועית מיוחדת, לניהול אירועים הדורשים תגובה מיידית תחת תנאי לחץ.

מוקד רואה

אנו מפעילים מוקד רואה דו-כיווני אשר מתחבר למצלמות הקיימות שבו כל המתרחש בזמן אירוע בבית או בעסק מוקלט ומתועד בשידור חי במוקד על מנת שיהיה פיקוח על הנעשה, קבלת התראות בזמן אמת כגון: הזזת מצלמה, חבלה וניתוק, ותנועה בשטחים מוגדרים.

מוקד וידאו אנליטיקה

מוקד אנליטיקה הינה מערכת חכמה ועוצמתית המאפשרת ניתוח חכם של הוידאו בשידור חי באמצעות אלגוריתם ייעודי. מדובר בטכנולוגיה חדשנית המשפרת את יכולות מערך האבטחה לזיהוי מוקדם של גורמים לא רצויים ולמנוע פריצות, חדירות, וכו' עוד לפני שהם קורים.
בנוסף לזאת, המערכת חוסכת בכוח אדם פיזי ומאפשרת אבטחה של שטחים גדולים יותר בצורה אופטימלית יותר.

לעוד פרטים אודות מוקד אנליטיקה

מוקד אש

מוקד אש הינו מוקד המפקח על מערכות גילוי האש המותקנות אצל הלקוח. בזמן דליקה המערכות שולחות התראה למוקד, וסייר נשלח למקום מיידית. במידת הצורך מוזעקים מכבי אש וכוחות תגבור למקום האירוע.

צוותי סיור מבצעי

שירותי מוקד וסיור

לרשות מוקד יגל ביטחון צוות סיור מבצעי הכולל ניידות בפריסה אזורית ומעניק מענה בפעילויות יזומות ולכל אירוע על פי הצורך. צוות הסיור נמצא בקשר רציף עם המוקד המבצעי על מנת שיהיה גיבוי לפעילותו ומעקב והכוונת הכוח המסייר בעת אירוע. צוותי הסיור בחברה נבחרים בקפידה ומורכבים מיוצאי מערכת הבטחון, יוצאי יחידות קרביות ובוגרי הקורסים הפיקודיים בצבא ההגנה לישראל.

 

צוותי החברה הינם בפריסה ארצית! ומוכנים לכל תרחיש בכל מקום ובכל זמן.

פתרון אבטחה משולב

המוקדנים והמוקדניות היושבים במוקד הבקרה המבצעי עוקבים אחר המערכות השונות בשילוב מוקד וידאו אנליטיקה בעל יכולות טכנולוגיות חכמות ולמידת מכונה המקפיץ התראות בזמן אמת לצוות הסיור שנותן כוח מבצעי רכוב, ועיניים בשטח.
שילוב שלושת הכוחות מאפשר לנו לתת לכם אבטחה היקפית 360 לנכס או לעסק שלכם בכל שעות היממה.
כדי שבכל שלב תדעו שאתם בידיים טובות.

אז למה אתם מחכים?
צרו איתנו קשר עכשיו ונתאים לכם את החבילה המושלמת!

לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר השאירו פרטים

ביאליק 34, בית שמש

מיקוד 99000

טלפון: 1-700-500-504

פקס: 02-9992125

info@mokeg-yagel.co.il

בין לקוחותינו: