אזעקה

מערכות אזעקה לבית ולעסק – איך בוחרים?

השימוש במערכות אזעקה הולך וגדל בשנים האחרונות ויש לכך סיבות טובות. היום כל בעל עסק מבין שבלי מערכת אזעקה איכותית העסק שלא לא מאובטח, ולא משנה כמה הוא השקיע במיגון של העסק. בעיית הפריצות כמובן לא פסחה על הבתים מה שהופך את מערכת האזעקה לבתים להיות מומלצות מאוד.
כאן תקבלו את כל המידע על בחירה מערכות אזעקה מתאימות.

 

מערכות אזעקה ומיגון

למערכות אזעקה ישנה חשיבות גדולה מאוד בשמירה על העסק/הבית. בכל אחד מאלו ישנם שעות רבות שאנחנו לא נמצאים, ותקלות שונות עלולות לגרום לפגיעה משמעותית בהם. בין אם מדובר על שריפה, קצר חשמלי, הצפת מים וכמובן כניסה של גורמים עוינים, אנחנו מעוניינים להיות בטוחים שהדברים הללו לא יכולים לקרות אצלנו.

האפשרות של הצבת שומר הייתה יכולה להיות הנוחה ביותר, אבל לכולנו ברור שלא מדובר על פתרון ריאלי, מה שהופך את מערכות האזעקה להיות הפתרון הטוב ביותר. המערכות הן קודם כל מערכות לגילוי פריצה, אך כמובן שהן יכולות לתת מענה למגוון תרחישים.

בשוק ישנם חברות רבות שמציעות שירותים של מערכות אזעקה ומערכות כריזה שונות, ואנחנו במוקד יגל כאן כדי לעזור לכן להבין איך בדיוק מבצעים בחירה של המערכות הללו. בחירה נכונה של המערכות היא הנפתח כדי לשמור על העסק/הבית שלכם בצורה הטובה ביותר שניתן. עקבו אחר ההוראות הללו כדי להיות בטוחים שאתם מוגנים.

  1. בדיקת רישיון של החברה –

לפני שבכלל מתחילים להיכנס לפרטים של מערכות האבטחה, אתם חייבים לבדוק שאתם עובדים מול חברה שפועלת בצורה חוקית ומורשית. חברות רבות מעניקות את השירותים הללו, ואתם צריכים לקחת את השירות רק מהחברות האמינות ביותר.

זכרו שחברה שמעניקה לכם שירות של התקנת מערכות אזעקה ומיגון מקבלת את המפתחות לעסק שלכם, ואתם צריכים להתייחס לכך בהתאם. בדקו שהחברה פועלת כחוק ועם כל האישורים הנדרשים ורק לאחר מכן תעברו לשלבים הבאים.

  1. הכרת המערכות – 

מי שלא מעורה בתחום מערכות האבטחה וההגנה, עשוי שלא להכיר את האפשרויות השונות שעומדות לרשותו. מערכות הגנה הן כבר מזמן לא רק מצלמות ומערכות כריזה אלא מדובר במערכות משוכללות ביותר שמציגות את מיטב הפיתוחים הטכנולוגיים של השנים האחרונות. זה בסדר אם אתם לא מכירים את כל המערכות, אבל לפני התקנה כדאי שתכירו אותן.

היכרות עם המערכות תאפשר לכם להבין בצורה טובה יותר מהו הסטנדרט הקיים כיום ובאלו מערכות אתם יכולים להרשות לעצמכם לעשות שימוש. מגוון המצבים שיכולים להוות פגיעה בכם הוא גדול, וחשוב לבחור מערכות שיתנו מענה בכמה שיותר מצבים. היכרות מקדימה עם המערכות יכולה לעזור לזה.

  1. הגדרת הצורך – 

הדבר הבא שעליכם לעשות הוא להגדיר מהם בדיוק צרכי האבטחה שלכם. ישנם מקומות שבהם תעשו שימוש רק במערכות לגילוי פריצה, אולם בחלק המקרים תהיו מעוניינים גם במערכות כריזה. לכל מקום יש צורכי אבטחה שונים ואתם צריכים להיות מודעים אליהם. מצד אחד חשוב לספק לכל מקום את כל צרכי האבטחה שלו ומצד שני אין צורך להתקין מערכות מיותרות.

הגדרת צרכי אבטחה מדויקים היא פעולה שיכולה להיות מורכבת, ולא כל אחד יודע לבצע אותה בצורה מדויקת. בחברה שדרכה אתם מקבלים שירות צריכים להיות אנשי מקצוע שזה תחום התמחות שלהם והם אמורים לספק לכם שירותי ייעוץ כדי להבין מה בדיוק המערכות שאתם צריכים.

  1. הצעות מחיר –

לאחר שהבנתם מה בדיוק צרכי האבטחה שלכם, אתם יכולים לפנות לחברות שונות לקבלת הצעות מחיר. בדקו מספר הצעות שונות כדי להבין מהו סדר הגודל של המחיר שאותו אתם צריכים לשלם על שירותי האבטחה שלכם. בדיקה מעמיקה של המחירים יכולה לחסוך לכם סכומי כסף לא מעטים.

עם זאת, ולמרות שבדרך כלל כולנו מחפשים את הדרך לשלם כמה שפחות, כאשר מדובר על בחירה של מערכות אבטחה והגנה לא בטוח שזו הדרך הנכונה. בסופו של דבר מדובר על הביטחון שלכם וכדאי לתת לאיכות להשפיע יותר מאשר המחיר. בנוסף היזהרו מחברה שמציעה מחיר נמוך באופן משמעותי, זה עלול להצביע על חוסר מקצועיות.

  1. שימוש טכנולוגיה – 

ההתפתחות הטכנולוגית לא פסחה גם על עולם האבטחה. לרשותכם עומדות היום מערכות מתקדמות ביותר שיכולות לספק לכם הגנה טובה מאוד. שימוש בטכנולוגיות יכול גם להוזיל באופן משמעותי את עלות האבטחה כיון שבמידה רבה הוא מייתר את הצורך בכוח אדם נרחב.

ככל שהמערכות שבהן תעשו שימוש יהיו מערכות מתקדמות יותר, כך העסק שלכם יהיה מוגן יותר. בחרו בחברה שעושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק כדי להיות בטוחים שהעסק/הבית שלכם מוגנים בפני כמה שיותר תרחישים.

מוקד אבטחה

אחד הפתרונות הרווחים עבור אבטחה של עסקים ובתים הוא קבלת שירות ממוקד אבטחה. מוקד אבטחה מעניק שירות החל מהתקנת מערכות ההתרעה השונות ועד לקבלת אחריות מלאה על תפעול של אירועים בעיתיים במקום המאובטח. מוקד אבטחה יכול להציע לכם מגוון שירותים, ונציג אחדים מהם.

 

  1. סיור –

עסקים רבים נמצאים במקומות שוממים בלילות, מה שהופך אותם להיות יעדים פגיעים ביותר. מוקד אבטחה יוכל לאפשר לכם מלבד התקנה של מערכות התרעה שונות גם שליחה של סיור עם צוות מנוסה לתפעול אירועים במקרה הצורך. כך תוכלו להנות לא רק מהתרעה על תקלה בעסק שלכם אלא גם מטיפול בה.

  1. שימוש במצלמות חכמות – מוקד וידאו אנליטיקה –

לשימוש במצלמות יש שני חסרונות מרכזיים. הראשון הוא כמובן העובדה שנדרש כל העת מי שישגיח על המצלמות, והשני הוא האפשרות הרבה שקיימת להתרעות שווא. בדיוק בשביל זה נוצרו מוקדי הוידאו אנליטיקה. המוקדים הללו עושים שימוש במצלמות חכמות שיודעות להתריע במקרה של תקלה, ולהתעלם מתרחישים שהוגדרו מראש כתרחישים לא בעיתיים.

עבורכם בתור בעלי עסקים מצלמות אנליטיקה הן כלי נהדר כדי לאבטח את העסק שלכם. בנוסף לאבטחה מפני פריצה, המצלמות גם מתריעות במקרים של חבלה ישירה בהן, שריפה, קצר חשמלי או הצפת מים. המצלמות הללו הן אחד הכלים המתקדמים ביותר של עולם האבטחה, ולכם כדאי לעשות בהן שימוש.

  1. מערכות כריזה –

עבור בעלי עסקים, לעיתים בעת ביצוע של פריצה, ישנו ערך רב בקיצור הזמן שלה, או במקרה הטוב ביותר כמובן לגרום לגנבים לחזור כלעומת שבאו. אחד הכלים שמאפשר לכם לעשות את זה אלו מערכות כריזה מתקדמות שמופעלות במקרה של פריצה. המערכות מגבירות את הסיכוי שהגנבים יבינו שעסק שלכם מאובטח ויתרחקו ממנו בהקדם.

מוקד יגל ביטחון 

מוקד יגל ביטחון בע"מ הוא מוקד ותיק שעוסק במתן שירותי אבטחה לעסקים וללקוחות פרטיים. למוקד ישנו צוות מנוסה בעל ניסיון צבאי עשיר, שמומחה בטיפול וניהול אירועים תחת לחץ. המוקד מעניק שירותי אבטחה מגוונים תוך שימוש במיטב הטכנולוגיות הזמינות כיום בשוק. לא משנה האם אתם מחפשים אבטחה עבור הבית או עבור העסק, מוקד יגל ביטחון יעשו עבורכם את הטוב ביותר.


לסיכום

התקנה של מערכות אבטחה והתרעה דורשת קודם כל היכרות עם הכלים השונים הקיימים בשוק וכמובן הבנה של הצרכים שלכם בצורה מדויקת. לאחר מכן תוכלו לפנות לחברה מתאימה שתעניק לכם שירות מתאים במחיר הוגן.

לקבלת ייעוץ או הצעת מחיר השאירו פרטים

ביאליק 34, בית שמש

מיקוד 99000

טלפון: 1-700-500-504

פקס: 02-9992125

info@mokeg-yagel.co.il

בין לקוחותינו: